Sultan Selim Mah. Behçet Sok. No:2/3 4.Levent/İSTANBUL

Velashape-3

Velashape-3 Nedir?

Velashape-3 yöntemi kadınların vücutlarıyla ilgili beğenmedikleri durumların cerrahi bir yöntem kullanılmadan pratik, etkili, kısacası oldukça harika bir yöntemdir. Bu yöntemin oldukça fazla olumlu tarafı bulunmaktadır. Tedavi işleminden sonra kendinizi evinize kapatmanızda gerekmeyecek, bu işlem oldukça rahat ve güvenli olmasından dolayı gözle görülür bir şekilde görülebilecek bir şekilde incelme ve şekillenme yaratacaktır. Bu sistem içerisinde bulunan özellik, yağ dokunuzun hacmini azaltmak adına elös teknolojisi ile vakum teknolojisini beraber kullanarak uygulanmakta olan ilk ve tek yöntem olma özelliğini taşımaktadır. Ayrıca yalnızca bu sıkışma, bölgesel zayıflama, incelme selülit sorunlarında değil sık görülen çatlakların görünümünü hafifletmek için kullanılabilecek son derece etkili yöntemlerin başında gelmektedir.

Velashape-3 Yöntemi Sistemi Nasıl Çalışmaktadır?

Velashape-3 yöntemi teknolojiyi oldukça yararlı bir şekilde kullanmayı başarmaktadır. Enerji referansı bir vakum olan bu sistem ile hedef doku arttırılırken, kızılötesi ışınlar ile uygulama yapılarak bölge ısıtılır. Bununla beraber işlem yapılan bölge cilt üzerinde herhangi bir şekilde zarar vermeden hızlı bir şekilde hızlı bir biçimde ısıtılmaktadır. Bi-polar radyo frekansları aracılığı ile güvenli bir şekilde hedeflenmekte olan alana ısı eşit bir şekilde paylaştırılır. Bu enerji sistemi ile ortaya çıkan ısı yağ hücrelerini etkilerken selülitli görünümlerinde azalmasını sağlamaktadır. Vakum teknolojisi sayesinde bu derin doku ısıtması sistemi sayesinde cilt içerisindeki kolajen ve elastin hücrelerin uyarılmasını sağlamaktadır.

Velashape-3 Hangi Bölgelere Uygulanmaktadır?

Velashape-3 işlemi en fazla vücut içerisinde kalça, bacak ve karın bölgesi etrafında tercih edilmekte olan bir uygulama çeşididir. Bu cihaz üzerinde bulunmakta olan geniş ve dar bölgeler için yapılmış olan iki aplikatör sayesinde tüm vücut güvenli ve etkili bir biçimde tedavi işleminden geçirilebilmektedir. Bu işlemler sonucunda vücudunuzda meydana gelen değişiklikleri 10 hafta gibi kısa bir süre içerisinde görmeye başlarsınız. İlk işlem sonunda bile vücudunuz üzerinde pürüzsüzlüğü ve sıkılığı hissetmeye başlayabilirsiniz. Zaman içerisinde bu sıklık ve pürüzsüzlük hissinin git gide artmaya başladığını görürsünüz.