Sultan Selim Mah. Behçet Sok. No:2/3 4.Levent/İSTANBUL

Şişli Lazer Epilasyon

Şişli Lazer Epilasyon

Şişli lazer epilasyon, son zamanlarda insanlar tarafından en çok tercih hizmetlerden biridir. Lazer epilasyon cihazları sayesinde insanlar vücudun istenmeyen bölgelerinde çıkan kıl ve tüylerden başarılı bir operasyon ile kurtulabilir. Bu hizmetin başarılı olabilmesi için seanslara devamlı bir şekilde gitmek gerekir. Bayanlar ve erkekler tarafından tercih edilen lazer epilasyon öncesinde uzmanlar tarafından bir takım testler yapılarak kişilerin lazer epilasyona uygun olup olmadığına bakılır. Yapılan testler sonucunda kişilerin bir rahatsızlığı ya da lazer epilasyon için bir engeli bulunmadığı takdirde lazer epilasyon işlemine başlanır. Şişli lazer epilasyon lazer epilasyonun başarılı olabilmesi için kişilerin cilt tiplerine kıl yapılarına uygun lazer epilasyon cihazları kullanarak müşteri memnuniyetini sağlar.

Şişli Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Şişli lazer epilasyon, yeni çıkan teknolojik lazer epilasyon cihazları ile yapılır. 7 – 8 seans sonrasında tüm kıllardan kurtulmak mümkündür. Sağlık kuruluşları tarafından yapılan lazer epilasyon işlemleri seanslar halinde devam ediyor. Lazer epilasyon cihazlarından çıkan ışınlar derinin alt tabakasına nüfuz ederek burada bulunan kılların yapılarını tahrip ederek bir daha çıkmalarını kalıcı bir şekilde engeller. Bu ışınlar melanin denilen siyah kıl köklerinde daha başarılı sonuçlar sağlarlar. Lazer epilasyon cihazları içerisindeki ışınların cilde herhangi bir zararı olmadığı için uzmanlar tarafından önerilen bir kişisel bakım uygulamasıdır. Kıl köklerine ulaşan yoğun ısı enerjileri buraya doğrudan temas ederek kıl üretimi yapan hücrelerin yapılarını da bozarlar. Doğru lazer epilasyon cihazı yardımıyla son derece başarılı işlemler sağlanır. Böylece kadınlar ve erkekler tarafından tercih edilen lazer epilasyon kullanımı giderek yaygınlık kazanıyor.

Şişli Lazer Epilasyon Uygulaması

Şişli lazer epilasyon, uygulama işlemlerine başlamadan önce bu hizmeti almaya karar veren kişilerin birtakım hususlara dikkat etmesi gerekir. Lazer yapılan bölgede bulunan kıllara bir ay öncesinden jilet, ağda ve kıl dökücü krem kullanmamak gerekir. Çünkü kıl köklerinde başarılı bir şekilde inilmesi gerekir. Cildim bronzlaşmaması ve kişilerin solaryuma da girmemeleri gerekir. Böyle ciltlerde lazer epilasyon yapılması sakıncalıdır. Nasıl epilasyon uygulaması sırasında verilen yüksek dalga ışınlar derinin alt tabakasına nüfuz ederek burada kıl üreten hücrelerin yapısını bozarlar. Melanin maddesi içeren siyah kıllar lazer epilasyon cihazları yardımıyla daha çabuk bir şekilde yok olurken gri ya da beyaz kıl kökleri lazer epilasyon cihazları ile yok olması zaman alabilir. Çünkü bu kılların kökleri lazer epilasyon cihazını göremedikleri için etkilenmezler. Bu nedenle lazer epilasyon yaptırırken yaşında büyük bir önemi bulunur. Lazer epilasyon işlemi bu kadar ilgi görmesinin en büyük nedeni kolay ve sağlıklı bir yöntem olmasıdır.

Şişli Lazer Epilasyon Fiyatları

Şişli lazer epilasyon, bölgesel lazer epilasyon hizmeti verdiği gibi tüm vücut lazer epilasyon hizmetleri de sunuyor. Lazer epilasyon fiyatları her yıl güncellenerek gelen kişilere aktarılır. Lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişiler daha çok tüm vücut lazer epilasyon paketleme tercih ederler. Çünkü bu sayede lazer epilasyon yaptırmak daha uygun bir hale geliyor. Bu paketler içerisinde müşteriye sunulan seans sayıları başarılı bir şekilde takip edilir.

Lazer epilasyon hizmetlerini erkeklerde aktif bir şekilde kullandıkları için daha çok bölgesel lazer epilasyon yaptırmayı tercih ederler. Erkekler ise yüz, ense, sırt bölgelerinde yer alan kıllar için lazer epilasyon yaptırırlar. Bu lazer yapılan alanlar ise bölgesel olduklarından dolayı fiyatları ayrı ayrı bir şekilde belirlenir. Lazer epilasyon yaptırmaya karar veren kişilerin öncelikle fiyatlara değil de hizmetin sunulacağı merkezin donanımlı olması ve burada bulunan kişilerin tüm belgelerinin bulunması gerekir.

Şişli Lazer Epilasyon Kaç Seans Uygulama Gerekir?

Şişli lazer epilasyon, kullandığı teknolojik lazer epilasyon cihazları yardımıyla insanların kendilerini daha iyi hissetmelerini ve kötü görüntü oluşturan kıl ve tüylerin yok olmasını büyük bir uzmanlıkla yapar. Lazer epilasyon seanslar halinde devam ettiği için bu seanslara düzenli bir şekilde gitmek gerekir. Her bölgenin kendine özel bir seans sayısı bulunur. İnce tül ve kıl var daha zor bir şekilde yok olurken kalın kıl ve tüyler ise 4 ya da 5 seansta bile son derece başarılı sonuçlar verebilir. Lazer epilasyon seansları kişiden kişiye farklılık gösterir. Bu farklılığın en önemli nedeni ise insanların renk tonlarının ve kıl tiplerinin farklı olmasından kaynaklanıyor.

Şişli Lazer Epilasyon Sonuçları

Şişli lazer epilasyon, başarılı bir sonuç için en iyi teknolojik cihazları kullanarak müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyor. Lazer epilasyon seanslarının tamamlanması ile beraber tüm kıl ve tüyler kesin olarak yok olur. Lazer epilasyonun hızlı ve kalıcı bir sonuç vermesini isteyen kişileri öncelikle her ay düzenli bir şekilde seanslarını yerine getirmeleri ve kontrole gitmeleri gerekir. Lazer epilasyon işleminin ardından belli bir dönem lazer yapılan bölgenin güneş ışınlarına maruz kalmaması gerekir. Bu nedenle koruyucu güneş kremleri kullanılarak bu zararlı ışınlardan korunabilir. Eğer bu hususa dikkat edilmediği takdirde özellikle Yüz bölgesi başta olmak üzere vücudun pek çok bölgesinde leke ve tahriş gibi sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle uzmanlar lazer yaptırmak isteyen kişilerin bazı mevsimlerde bu hizmeti almalarının daha faydalı olacağını dile getirirler. Sonbahar ve kış aylarında güneş ışınları daha az etkili olduğu için herhangi bir lekelenmeye neden olmaz.