Eski Büyükdere Cd. No: 35 80650 4.Levent / İstanbul

Lazer epilasyon vücudun hangi bölgelerine yapılabilir?

İstenmeyen tüyler, hemen hemen her kadının problem yaşadığı konular arasında gelmekte. Traş, ağda, tüy dökücü kremler ve daha pek çok yöntemle istenmeyen tüylere karşı çözüm üretmeye çalışmaktadır. Ancak bu yöntemler geçici çözümler üretmekte. Üstelik bu yönemlerle tüylerden kurtulamadıkları gibi batık, tüy köklerinin kalınlaşması, tahibat gibi daha kötü sonuçlarla karşı karşıya kalmaktalar.

İşte bu noktada teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan epilasyon, kadınlara mükemmel bir seçenek sunuyor. Üstelik lazer epilasyon harcanan para bakımından da büyük avantajlar sağlıyor.

epilasyon fiyatları, kadınların ömrü boyunca tüylerinden kurtulmak için harcadıkları miktarın çok küçük bir bölümünü oluşturuyor. İyi bir araştırma yaparak bu fiyatlarda bütçelerine uygun bir güzellik merkezi veya epilasyon uygulan hastane bulabilirler.

Vücutta En Fazla Lazer Epilasyon Uygulanan Bölgeler

Genital bölge ve koltuk altı en fazla epilasyon uygulanan bölgeler arasında geliyor. Bunun yanında bacak, kol, göbek ve karın bölgesi, bel, sırt ve yüz lazer epilasyon uygulanan diğer bölgelerdir. Kıl köküsün yapısı, cilt rengi ve uygulanan bölgeye göre lazer epilasyon aletleri kendi içinde çeşitlere ayrılmaktadır.

Lazerde en zor bölge yüzdür. Bu yüden yüz bölgesinde genellikle ütüleme epilasyon olarak bilinen diode epilasyon cihazları önerilmektedir. Koltuk altı, genital bölge, bacak ve diğer bölgelerde ise alexandrite lazer cihazları kullanılmaktadır.