Sultan Selim Mah. Behçet Sok. No:2/3 4.Levent/İSTANBUL

Beşiktaş Lazer Epilasyon

Beşiktaş Lazer Epilasyon

Beşiktaş lazer epilasyon hizmetleri sayesinde kadınlar ve erkekler rahatsızlık duydukları kıl ve tüylerinden kalıcı bir şekilde kurtulurlar. Gelişmiş bir teknoloji olan lazer epilasyon hizmetleri son zamanlarda insanlar tarafından büyük bir ilgi görüyor. Günlük kullanılan jilet ağda tüy dökücü kremler kesin sonuçlar vermediği gibi zaman alıcı işlemlerdir. Fakat lazer epilasyon ışınları sayesinde derinin alt tabakasında yer alan kıl kökleri tahrip edilerek bir daha o yerlerden kıl çıkması kesin bir şekilde engellenir. Kalıcı ve sağlıklı bir sonuç vermesi açısından lazer epilasyon hizmetleri büyük bir memnuniyetle kullanılmaya başlandı. Bu konuda Beşiktaş lazer epilasyon son teknoloji cihazlar ile önemli başarılara imza atıyor.

Beşiktaş Lazer Epilasyon Nedir? Nasıl Yapılır?

Beşiktaş lazer epilasyon öncelikle kaliteli ve etkili cihazlar kullanarak lazer epilasyon hizmeti veriyor. Lazer epilasyon cihazları yardımı ile lazer yapılacak bölgeye yüksek derecede ışınlar gönderilerek burada bulunan kıl üreten hücrelerin fonksiyonları bozulmaya çalışılır. Lazer epilasyon seanslar halinde yapıldığı için belli bir seanstan sonra kılların çıkması yavaşlar ve en son tamamen yok olurlar. Lazer içerisindeki ışınlar melanin denilen siyah kıl yapılarından daha başarılı sonuçlar veriyor. Kıl köklerine verilen lazer ışınları deriye herhangi bir zarar vermez. Sadece kıl üreten hücreleri belirleyerek o hücrelerin yapısını tahrip eder. Bu nedenle lazer epilasyon Doktorlar tarafından da güvenli bir şekilde tavsiye edilmektedir.

Beşiktaş Lazer Epilasyon Fiyatları

Beşiktaş lazer epilasyon, sunduğu lazer epilasyon hizmetleriyle son derece kaliteli ve başarılı işler ortaya çıkarmaktadır. Lazer epilasyon fiyatları firmadan firmaya farklılık gösterdiği gibi kullanılan lazer cihazından da farklılık gösterebilir. Lazer epilasyon fiyatlarını en belirleyici göstergesi bu hizmetin tüm vücut ya da bölgesel lazer epilasyon hizmetleri şeklinde alınmasıdır. Fakat Lazer epilasyonda avantajlı çıkmak isteyenlerin kesinlikle tüm vücut lazer epilasyon almaları tavsiye edilir. Çünkü tüm vücut lazer epilasyon paketleri vücuttaki kıllar bitinceye kadar devam edilir. Bazı insanlar ise lazer epilasyon hizmetlerinden bölgesel olarak yararlanmak isterler. Bu nedenle istedikleri bölgenin yapısına ve kıl tipine uygun bir lazer epilasyon fiyatı belirlenir. Bu teknolojik cihazlar ile insanlara her türlü kolaylık sağlandığı gibi lazer epilasyon cihazları sayesinde kıl ya da tüy çekme probleminden de kurtulmuş olurlar.

Beşiktaş Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Beşiktaş lazer epilasyon, bünyesinde barındırdığı son derece teknolojik özelliklere sahip lazer epilasyon cihazları ile gelen kişilerin vücut tiplerine uygun cihazlar yardımıyla hizmet sunuyor. Teknolojinin gelişmesi beraberinde yeni cihazlarında ortaya çıkmasını sağlamıştır. Her geçen gün çıkan cihazlar daha donanımlı ve teknik özelliklere sahip bir şekilde üretilirler. Bu nedenle lazer epilasyon cihazları da farklı özelliklere sahip makineler şeklinde üretilmişlerdir. Lazer epilasyon cihazlarının farklılık göstermesinin en belirgin nedeni insanların farklı cilt tonuna ve kıl tiplerine sahip olmasıdır. Diode lazer tüm vücut tiplerinde başarılı bir sonuç gösterir. Özellikle koyu renkli tenlerde daha etkili olur. Nd yağ lazer, acılı bir yöntem olduğundan dolayı çok fazla tercih edilmiyor. Alexandrite lazer epilasyon cihazı ise açık cilt tonuna sahip kişilerde kullanılır. Yüz bölgesi gibi İnce tüylerde pek etki göstermiyor.

Beşiktaş Lazer Epilasyon Kaç Seans Uygulama Gerekir?

Beşiktaş lazer epilasyon, gelen kişilerin öncelikle cilt tonlarını ve kıl tiplerini gösteren testler hazırlayarak belli işlemlere tabi tutar. Çünkü kalın kıl özelliği bulunan kişilerde lazer epilasyon daha başarılı ve kısa sürede etki gösterir. Yüz bölgesi gibi ince tüy tipine sahip olan kişilerde belirlenen seans sayıları daha fazla olabilir. Kıl köklerinin ince olması lazer ışınlarını görmelerini engeller. Bu neden de 10 seans kadar bir süre gerekir. Lazer epilasyon seansları kişiden kişiye farklılık gösteriyor. Kimi 4 – 6 seansta başarılı bir sonuç alabilirken kimi 10 seansa kadar devam edebiliyor.

Beşiktaş Lazer Epilasyon Sonuçları

Beşiktaş Lazer epilasyonda, insanların lazer epilasyon hizmetlerinden etkili bir sonuç alabilmesi için en iyi cihazlar ile hizmet sunuyor. Çünkü lazer epilasyon işlemleri sırasında en önemli husus doğru cihaz seçimine karar verilmesi, seansların ise başarılı bir şekilde takip edilmesi ile mümkündür. Bu hususlara dikkat gidildiği takdirde lazer epilasyon hizmetlerinden %100 başarı elde edilir. Lazer epilasyon sonrasında vücudum açık olan kısımları Güneş ışınlarına karşı etkili güneş kremleri ile korunmalıdır. Çünkü lazer işlemlerinin ardından vücudun güneşin zararlı ışınlarına maruz kalması beraberinde kızarıklık, tahriş ve lekelenmeleri getirir. Böyle olumsuz durumlarla karşılaşmamak için lazer epilasyon yaptırmanın en iyi dönemi sonbahar ve kış aylarıdır.

Beşiktaş Lazer Epilasyon Uygulaması

Beşiktaş lazer epilasyon, uygulama işlemi ne başlamadan önce bazı hususları göz önünde bulundurur. Gelen kişileri lazer epilasyon yaptırmaya müsait olması durumunda bir ay öncesinden kıl köklerine karışmaması gerekir. Bu durum kızların lazer ışınlarını daha iyi bir şekilde görmesini ve zaman içerisinde tahrip olmasını sağlayacaktır. Lazer epilasyon uygulaması seanslar halinde devam edeceği için insanların bu seansları düzenli bir şekilde katılması gerekir. Seanslar ayda bir kere yapılır. Kontroller ise 15 günde bir yapılır. Kılların zayıflayıp azalmaya başlaması ile beraber seans süresi 1 ay olan lazer epilasyon iki ayda bir yapılmaya başlanır. Kıllar tamamen bittikten sonra lazer epilasyonda sonlandırılır. Beşiktaş lazer epilasyon sağlıklı lazer epilasyon hizmetleri ile insanlara yardımcı oluyor.