Sultan Selim Mah. Behçet Sok. No:2/3 4.Levent/İSTANBUL

Accent Prime

Accent Prime Nedir?

Accent prime uygulaması kullanılacak olan kişinin cilt tipine göre otomatik bir şekilde ayarlanabilmekte olan derinlik kontrolleri sayesinde kişilere özel tedavi fırsatı sunmaktadır. Yönlendirilmekte olan ultrasonik ses dalgaları sayesinde yağ fazlalıklarını hızlı ve etkili bir biçimde parçalamaktadır. Bu işlem ile 4 seans ile ince ve çekici kıvrımlara sahip olabilirsiniz. Cilt tiplerinize ve cildiniz üzerinde bulunan sorunlara bağlı olarak 4 ile 6 seans arasında işlemleriniz sürebilmektedir. İnsanların yaşlarına bağlı olarak vücut şekillerinin de değişiklikler meydana gelmesi, sarkma, yağlanma gibi vücut şeklini değiştiren gibi vücut sorunları olan etkenlerden, cildin donuk ve cansız görünümünden şikayetçi olan herkes tarafından bu yöntem tercih edilebilir.

Accent Prime Hangi Bölgelere Uygulanmaktadır?

Accent prime insanların vücutlarını sıkılaştırmak adına tercih etmekte oldukları uygulamalar içerisinde en etkili olanı durumuna gelmiştir. Ayna zaman içerisinde belli bölgelere uygulanabilmektedir. Uygulama alanı olan bölgeler şu şekilde sayılabilir bacak kol bölgeleri, yüz ve karın bölgesidir. Bacak ve kol bölgeleri üzerinde ultrason ve radyo frekansları birleştirilerek kullanılır. Bununla beraber bacak ve kol bölgesinin sıkılaşmasını ve gerginleşmesi sağlanır. Karın bölgelerinde ise 20 dakikalık gibi kısa bir uygulamadan sonra kişiler düz ve gergin bir karına sahip olabilirler. Kısa süre içerisinde düzenli uygulamalar ile harika sonuçlara ulaşmak mümkündür. Bu uygulama neticesinde kişiler istedikleri vücutlara ulaşabilirler.

Accent Prime Uygulaması Kimler İçin Yapılması Uygun Olur?

Accent Prime uygulaması oldukça etkili bir yöntemdir. Bu yöntem içerisinde ciltte bulunmakta olan elastikiyetin nerede ise kaybolması halinde ortaya çıkan ve bu durumu gidermek adına kullanılan bir tedavi yöntemidir. Cilt dokusu içerisinde bulunan elastiklik özelliğinin daha çok insanların yaşlanması gibi durumlarda ortaya çıkmasından dolayı, bu yöntem daha çok yaşlanmış ve vücutlarının belli bölgelerinde sarkmalar meydana gelmiş olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu tedavi yöntemi ayrıç vücutlarının birçok bölgesinde yağlanma, sarkma ya da farklı bir görünüm bozukluğu olan kişilere uygulanabilmektedir. Kısacası bu tedavi yöntemi pürüzsüz ve düzgün bir görünüme sahip olma isteği duyan herkes için en etkili yöntemdir.